Kiedy warto zdecydować się na zabiegi w klinice medycyny estetycznej?

Czy chcesz wyglądać młodziej i prezentować się atrakcyjniej? Zdecyduj się na zabiegi medycyny estetycznej: modelowanie ust Jaworzno i mezoterapię twarzy.  Na czym polegają te dwa zabiegi medycyny estetycznej?

Jak przebiega modelowanie ust Jaworzno? 

Decydując się na wykonanie modelowania ust Jaworzno, uwydatnisz je bardziej lub wyraźnie powiększysz bądź poprawisz ich kontur. Doskonałymi powodami do przeprowadzenia zabiegu mogą być zbyt małe, wąskie usta,  słabo zarysowane kontury oraz starzenie się. Na zabieg modelowania ust, możesz zdecydować się niezależnie od wieku i płci.

Podczas jego przeprowadzania lekarz wykorzystuje kwas hialuronowy. To substancja, która jest bezpieczna i nie powoduje żadnych reakcji alergicznych. Zanim specjalista go wstrzyknie, zaznacza miejsce, w którym musi zostać podany. Następnie używa cienkiej igły do wstrzyknięcia jej.

Jakie efekty przynosi przeprowadzenie mezoterapii twarzy Jaworzno?

W czasie przeprowadzania zabiegu mezoterapii twarzy  także podawany jest kwas hialuronowy, czasami z dodatkiem witamin i przeciwutleniaczy. Wskazania do wykonania zabiegu są widoczne: zmarszczki, blizny, przebarwienia, sucha skóra lub zwiotczała oraz starzejąca się skóra.  Po mezoterapii twarzy Jaworzno zmarszczki są zredukowane, skóra staje się jędrna, nawilżona i rozświetlona, nie są widoczne przebarwienia oraz blizny.

Przed przeprowadzeniem zabiegu, lekarz znieczula miejscowo pacjenta, następnie wykonuje mikronakłucia.