Jak usunąć blizny po trądziku?

Czy wyleczyłeś trądzik, ale pozostały Ci po nim blizny? Są dla Ciebie źródłem kompleksów, ponieważ odczuwasz przez nie brak pewności siebie i dyskomfort psychiczny. Czy możliwa jest redukcja potrądzikowych Jaworzno? Podpowiadamy o tym poniżej.

Mezoterapia twarzy Jaworzno w walce z bliznami potrądzikowymi

Jednym ze sposobów na pozbycie się blizn potrądzikowych jest wykonanie mezoterapii twarzy Jaworzno. To zabieg, który polega na spłyceniu, zmniejszeniu i rozjaśnieniu zmian powstałych wskutek uszkodzeń  skóry właściwej.   Podczas przeprowadzania zabiegu lekarz wykonuje mikronakłucia skóry, które powodują powstanie kanalików. Za ich pomocą nich wprowadzane są substancje aktywne, które regenerują skórę. Mezoterapia twarzy Jaworzno działa dwukierunkowo. Po pierwsze, oddziałuje bezpośrednio na skórę, natomiast po drugie, powoduje stan zapalny, który aktywuje procesy regeneracyjne skóry.

Czy redukcja blizn potrądzikowychJaworzno jest bolesna?

Zdarza się, że redukacja blizn potrądzikowych Jaworzno za pomocą mezoterapii twarzy Jaworzno jest bolesna. Dlatego przed wykonaniem zabiegu na życzenie klienta specjalista może nałożyć krem znieczulający.

Zdecydowałeś się na redukcję blizn potrądzikowych Jaworzno? Koniecznie skontaktuj się z gabinetem medycyny estetycznej, w którym zabiegi przeprowadzają wykwalifikowani specjaliści. Pamiętaj o tym, że efekty zabiegu będą zależeć od jego jakości. Już podczas pierwszej wizyty, lekarz zdecyduje o liczbie przeprowadzanych zabiegów.